Obecné informace

Vážení zahrádkáři, pěstitelé,
nabízíme Vám dnes již nepostradatelného pomocníka na Vaši zahrádku v různých velikostech a provedních.
 
Mírné sešikmení stěn skleníku zajišťuje optimální dopad slunečních paprsků.
Všechny kovové díly skleníku jsou pozinkovány, což zaručuje vysokou životnost. Jako výplň si můžete zvolit komůrkový polykarbonát nebo sklo Helios. Díky skleníkovému sklu Helios ochráníte svoji kvalitní zeleninu před UV zářením i před spadem nečistot z ovzduší. 
Dostatečná tloušťka skel chrání i proti kroupám, toto sklo se nemusí stínit ani natírat, protože velmi dobře láme sluneční parsky, zabraňuje vytvoření čočky a spálení rostlin. Do konstrukce je vsazeno pomocí gumového těsnění, které umožňuje pružnější usazení skel a tak lépe odolává nárazům ( kroupy, bouchnutí dvěří apod.). Díky výše uvedeným skutečnostem si můžeme jako jediní v ČR dovolit záruku na profily
na dobu 10 let. 
 
Ideální prostředí rostlin zaručují větrací okna, která je možno vybavit automatickým otevíračem. Široké dvoukřídlé dveře zajišťují doplňkové větrání, hlavně však pohodlný vjezd i s kolečkem. 
Na základě mnoholetých zkušeností s výrobou skleníků uplatňujeme takové technologie, které co nejméně narušují povrchovou úpravu. To znamená, že žádné spoje nejsou svařovány ani bodovány, nýbrž vše je spojeno šrouby nebo nýty. 
 
Skleník k Vám dovezeme na určené místo a  dle Vašich potřeb provedeme montáž . Termín dodávky i dobu montáže si sami předem zvolíte.